top of page
İş toplantısı

KADINLAR İÇİN LİDERLİK

 

Kadınlar için Liderlik programı; kadın girişimcilerin, profesyonel olarak iş hayatında aktif olan kadınların ve kadın yönetici adaylarının potansiyellerini yeniden keşfetmelerini sağlamayı ve motivasyonlarını artırmayı hedefleyen bir programdır. 

 

Katılımcıların öz farkındalıklarını artırarak sahip olduğu ve geliştirmek istediği becerileri tespit etmek, iç ve dış motivasyonlarını nasıl güçlendirebileceklerini anlatmak, farklı bakış açıları kazandırmak ve hedeflerine ulaşabilecekleri farklı yöntemler hakkında bilgi vermek temel amaçlarımızdır.

 

KİMLER KATILABİLİR

İş hayatında aktif olarak çalışan, girişimci, kariyerini farklı bir noktaya taşımak isteyen, yönetici ve/veya geleceğin potansiyel kadın yönetici adayları bu eğitime katılabilir.

KAZANIMLAR

Katılımcılar; kişisel farkındalığını artırarak, gelişime açık yönlerini belirleyebilecek, kişisel motivasyonunu beslemeyi ve canlı tutmayı öğrenecek, kişisel aksiyon planları geliştirebilecek, güçlü alanları tespit ederek onları ön plana çıkarabilecek, zor diyalog ve çatışmalarla nasıl başa çıkabileceğinizi keşfedecek, problem çözme ve ikna becerilerinizi geliştirecek, kişisel hedeflerin önündeki engelleri tespit ederek onları aşmak için yeni yollar geliştirecek ve farklı deneyimlere sahip insanlarla tanışma fırsatı yakalayacak.

KONU BAŞLIKLARI

  • İş Yerinde Kadınlar ve Sabotajcılar

  • Duygusal Zeka

  • Liderlik Becerileri

  • Hedef Belirleme

  • Kişisel Motivasyon

  • Kişisel Markanızı Oluşturma

  • Kariyer Planlama

  • Kişisel Gelişim Araçları

ATÖLYE ÇALIŞMALARI

Etkinlikler; zihin haritalama, beyin fırtınası, vaka senaryoları, kişisel analiz uygulamaları, görsel ve yazılı içeriklerin yanı sıra farklı bireysel projeler ile zenginleştirilmiştir.

EĞİTİM SÜRESİ

Yüz yüze eğitimler 2 tam gün, çevrimiçi eğitimler ise 8 hafta sürmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve eğitim talepleriniz için bize ulaşın.

Etkli İletişim, Misafir Memnuniyeti, Stres Yönetimi, Takım Ruhu, Sunum Becerileri, Zaman Yönetimi

Online Randevu

bottom of page